Érd,Kis-Duna utca 7-9.
Továbbra is szeretettel várjuk! Gépjármű értékesítés és szerviz hétköznap 08:00 – 17:00 között tart nyitva! További részletek >>
Online értékesítési tanácsadás! Intézze szalonlátogatását virtuálisan, otthona kényelméből, videóhíváson keresztül. További részletek >>>

AUTÓSZERELŐ ÁLLÁSOK

Autószerelő kollégát keresünk 11 márkát forgalmazó cégcsoportunk érdi és székesfehérvári telephelyére. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és örömmel csatlakozna egy fejlődő lendületes csapathoz, várjuk jelentkezését! Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud vagy fényképpel ellátott önéletrajzát kérjük küldje el az email címünkre.

Főbb feladatok
  • Garanciális és garancián túli javítások, szervizelés
  • Mechanikai javítások
  • Műszaki vizsgára érkező gépkocsik felkészítése

Amit kínálunk Önnek:
  • Vonzó kereseti lehetőség - kiemelkedő az iparágban FIX BÉREZÉS
  • Szakmai fejlődési lehetőséget (hatósági és importőri tanfolyam)
  • Vezetői támogatás
  • Stabil háttér, folyamatos fejlődés
  • Kiváló munkakörülményeket, szerszámozottságot
  • Kiszámítható munkaidő H-P 8:00-17:00ig
  • Egyéb juttatások: üzemanyag támogatás..stb
  • Munkaruha, prémium szerszámok, berendezések
  • Egy márkára specializálódhatsz, válaszd ki melyik márkát javítanád szívesebben (Ford, Suzuki, Fiat)

Az ideális pályázónk rendelkezik:
  • Min. szakmai végzettség
  • Megbízható, önálló munkavégzési képességgel
  • B kategóriás jogosítvánnyal
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és örömmel csatlakozna egy fejlődő lendületes csapathoz, várjuk jelentkezését! Jelentkezni a lenti „Jelentkezés” gomb megnyomásával tud vagy fényképpel ellátott önéletrajzát kérjük küldje el az email címünkre.

Állás, munka területe(i):
  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:
  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:
  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:
  • H-2030 Érd vagy H-8000 Székesfehérvár

Egyéb juttatások:
  • Szakmai tréningek
  • Nyelvtanulás támogatása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi címre szíveskedjék elküldeni:
info@autocentrumszabo.hu

Kérjük válasszon telephelyet!
Cím
2030 Érd, Kis-Duna utca 7-9.
Telefon
+36 (23) 524 028
Nyitva tartás
Új- és használt autó értékesítés
H-P: 08:00-17:00
Sz-V: Zárva
Szerviz
Sz-V: Zárva